побудуй свою карьеру     укр | eng
вакансії персонал працевлаштування
 
 
  Головна   |   Про компанію   |   Чому саме ми        
 


ЧОМУ саме ми

Грамотний рекрутинг

Ні для кого не секрет, що найважливішими рішеннями, прийнятими керівником будь-якої організації, є кадрові рішення. Найгеніальніші плани, схеми, розрахунки і методи без людей, здатних їх реалізувати і реалізувати, ризикують залишитися «замками в піску».

Саме тому для найбільш ефективного і своєчасного надання нашим Клієнтам якісних послуг в сфері підбору спеціалізованого персоналу в червні 2004 року ми створили рекрутингову компанію TCB з відкриттям центрального офісу в Києві. Попередній успішний досвід наших співробітників в провідних рекрутингових компаніях і знання специфіки українського ринку рекрутингу дозволили нам розширити свій бізнес і створити окремий рекрутинговий ресурс, завдяки якому кращі вітчизняні фахівці на сьогоднішній день мають можливість вибрати сферу застосування своїх здібностей і успішно побудувати свою майбутню кар'єру не тільки в Україні, але і за кордоном. Цьому багато в чому сприяло відкриття офісу компанії в Північній Америці на чолі з фахівцем зі стратегічного планування і рекрутингу - Джеймсом Айвенсоном.

Наші співробітники

Наші співробітники мають 7-річний досвід роботи в управлінні бізнесом і персоналом не тільки в Україні, але і за кордоном. Вони пройшли комплексне навчання за програмами кращих бізнес-шкіл і навчальних центрів Великобританії (Слоу), Швейцарії (Женева), Німеччини (Гамбург і Кельн). У своїй роботі вони використовують найбільш ефективні інструменти і прийоми, що дозволяють забезпечити успіх і найшвидше досягнення бажаних результатів. Ми переконані, що наші співробітники складають основу нашого успіху. Оскільки здібності і таланти кожного з них окремо представляють особливу цінність для успішного вирішення спільних завдань.

TСB має такі категорії рекрутерів:

  • Консультант з інформаційної підтримки
  • молодший консультант
  • консультант
  • директор та партнер
Досвід, знання і відданість своїй справі дозволяють співробітникам TCB досягати стабільно високих і ефективних результатів

Продуктивність пошуку

70% фахівців ми знаходимо в процесі безпосереднього пошуку
20% - завдяки постійно оновлюваній базі даних
10% - через рекламу

Географія пошуку кандидатов включает в себя:

Київ, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницкий, Черновці, Харьків, Суми, Полтава, Вінница, Чернигів, Черкаси и т.д.

Ми пропонуємо нашим клієнтам список не менше трьох кандидатів, які відповідають всім необхідним вимогам - протягом 2-3 тижнів пошуку в межах України або 3-4 - в інших регіонах.


 
   
ТЕРМІНОВІ вакансії

все вакансії »

 НАШИ
кліенти
повний список »
 
           
 
 
  дизайн студія Яbloko
Дизайн та розробка
© Яbloko, 2008
 
Головна Про кампанію Кліенти Контакти
Вакансії персонал підбір персоналу
© 2004-2022 Copyright The Career Builders
тел.: +380503122119 e-mail: tcb@tcb.in.ua